Ubytování v naší chalupě


Chalupa Kvasejovice nabízí ubytování pro 2-8 osob. Máme k dispozici 3 pokoje po dvou lůžkách s možností dvou přistýlek v obývacím pokoji. K dispozici máme také cestovní postýlku pro ty nejmenší. Chalupa má moderně zařízenou společnou koupelnu, WC, obývací pokoj a kuchyň, která je plně vybavena (nádobím, mikrovlnou troubou, sklo-keramickou deskou a lednicí).

 

 

Společné prostory

 

Chalupa má velkou kuchyň, která je spojena se společenskou místností, kde je televize a nachází se zde krbová kamna, která vám poslouží k příjemné atmosféře, nebo poslouží k upečení nějaké pečínky.

 

kuchyň

 

Součástí chalupy je venkovní zastřešený bazén se slanou vodou. Bazén má v letních měsících příjemných 30°C.

 

Na přilehlé zahradě se v blízkosti bazénu nachází prostorná terasa s krbem ke grilování a příjemnému posezení s přáteli nebo s rodinou. Pokud máte malé, ale i větší děti, určitě rády využijí prostornou travnatou plochu s dětským hřištěm. Jeho součástí je skluzavka, houpačka a pískoviště.

 

Bazén a zahrada

 

 

Ostatní informace

 

Chalupa disponuje zastřešeným parkovištěm a uzavřeným oploceným pozemkem. Chalupa je plně pokryta internetovým připojením Wi-Fi.

 

Upozornění:

1) Pokud máte nějakého domácího či venkovního mazlíčka "nechte ho prosím doma", děkujeme... :-)

2) Pokud jste vášnivý kuřáci, kuřte prosím jen na venkovní terase, děkujeme... :-)

 

Stravování:

Milovníky alkoholu můžeme potěšit dvěma hospůdkami přímo v Kvasejovicích.

Pokud si dovolenou budete chtít užít naplno a to tedy bez vaření, doporučujeme restauraci "Vítek z Prčice" v Sedlci, která je vzdálená 4 km nebo stylovou " STAROČESKOU HOSPŮDKU " v Jesenici vzdálenou také 4 km. www.staroceskahospudka.cz

 

FOTOGALERIE...


Aktuální obsazenost
Větší kalendář...


Rychlý kontakt